Dźwięk wysokiej jakości

Przy zastosowaniu obwodów dyskretnych wzmacniacz mocy zapewnia identyczną jakość we wszystkich 7 kanałach (135 W x 7 kanałów).

W celu uzyskania optymalnego realizmu i niezwykłej dynamiki, sekcja wzmacniacza mocy wykonana jest na elementach dyskretnych (zamiast układów zintegrowanych).

Dzięki zastosowaniu wysokoprądowych elementów dyskretnych dużej mocy wzmacniacz z łatwością wysteruje głośniki wysokiej jakości.

Dolby Atmoslink

To urządzenie jest wyposażone w dekoder, który obsługuje format dźwięku Dolby Atmos. Ustawienie lub ruch dźwięku jest odtwarzany dokładnie przez dodatkowe górne głośniki, umożliwiając doświadczenie niesamowicie naturalnego i realistycznego pola dźwięku przestrzennego.

DTS:X

To urządzenie jest wyposażone w technologię kompresji DTS:X. DTS:X wnosi nową jakość w dziedzinie kina domowego, wprowadzając technologię dźwięku opartą na obiektach immersyjnych, która eliminuje ograniczenia kanałów. Elastyczność obiektów umożliwia skalowanie i rozchodzenie się dźwięku w pomieszczeniu z większą precyzją niż dotychczas, oferując bogatsze wrażenia dźwięku immersyjnego.

powrót do góry