Ticari marka bilgileri

“Made for iPod”, “Made for iPhone” and “Made for iPad” mean that an electronic accessory has been designed to connect specifically to iPod, iPhone, or iPad, respectively, and has been certified by the developer to meet Apple performance standards.

Apple is not responsible for the operation of this device or its compliance with safety and regulatory standards. Please note that the use of this accessory with iPod, iPhone, or iPad, may affect wireless performance.

iPad, iPhone, iPod, iPod classic, iPod nano, iPod touch, and Retina are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iPad Air and iPad mini are trademarks of Apple Inc.

Bluetooth technology works with iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPad Air, iPad (3rd and 4th generation), iPad 2, iPad mini with Retina display, iPad mini, and iPod touch (5th generation).

Bireysel kullanıcıların, telif hakkı bulunmayan içerikler ile kopyalanması ve oynatılmasına kanun tarafından izin verilen içeriklerin şahsi kopyalaması ve oynatılması için Pad, iPhone ve iPod touch aygıtlarını kullanmalarına izin verilmektedir. Telif haklarının ihlali kanunen yasaktır.

Bluetooth® markası ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’e ait olan kayıtlı ticari markalardır ve bu tür markaların D&M Holdings inc. tarafından lisansla kullanılacaktır. Diğer ticari markalar ve ticari markalar söz konusu sahiplerine aittir.

Dolby Laboratories’den alınan lisanslarla üretilmiştir.

DTS patentleri için bkz. http://patents.dts.com. DTS Licensing Limited lisansı altında üretilmiştir. DTS, DTS-HD, Sembol ve DTS ile birlikte Sembol, DTS, Inc. ©, DTS, Inc.'nin tescilli ticari markalarıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

HDMI ve HDMI High-Definition Multimedia Interface terimleri ve HDMI Logosu HDMI Licensing LLC şirketinin Amerika’da ve diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Adobe, Adobe logosu ve Reader, tescilli ticari markalar veya Amerika Birleşik Devletleri’nde ve/veya diğer ülkelerde kurulmuş Adobe Systems’ın ticari markalarıdır.

başa dön