Wysoka wydajność

Możliwość odtwarzania dźwięku wysokiej jakości poprzez USB i sieci

To urządzenie obsługuje odtwarzanie formatów audio o wysokiej rozdzielczości, takich jak pliki DSD (2,8/5,6 MHz) i WAV/FLAC/Apple Lossless Audio Codec (ALAC) do 192 kHz/24 bity.

Oprócz funkcji sieciowych, takich jak radio internetowe itp., urządzenie posiada funkcję AirPlay®.

Za pomocą tego urządzenia można odtwarzać rozmaitych źródeł audiowizualnych, w tym radio internetowe i pliki dźwiękowe zapisane w komputerze. Urządzenie obsługuje również technologię Apple AirPlay, która umożliwia odtwarzanie strumieniowe biblioteki muzycznej z urządzeń takich jak iPhone®, iPad®, iPod touch® lub iTunes®.

Obsługa bezprzewodowej funkcji audio AirPlay 2®

Synchronizacja wielu urządzeń/głośników kompatybilnych z AirPlay 2 w celu jednoczesnego odtwarzania.

To urządzenie obsługuje funkcję AirPlay 2 i wymaga systemu iOS 11.4 lub nowszego.

Można łatwo nawiązać połączenie bezprzewodowe z urządzeniami Bluetooth

Można słuchać muzyki poprzez bezprzewodowe połączenie ze smartfonem, tabletem, komputerem itp.

Obsługa funkcji ciągłego odtwarzania

Odtwarzanie bez przerw między utworami.
(dotyczy wyłącznie plików WAV/FLAC/Apple Lossless/DSD)

Zgodne z aplikacją HEOS∗ w zakresie wykonywania podstawowych czynności na urządzeniach iPad, iPhone lub Android™ (Google, Amazon Kindle Fire)

Pobierz odpowiednią aplikację HEOS dla urządzeń z systemem iOS lub Android. Amplituner należy połączyć z tą samą siecią LAN lub Wi-Fi (bezprzewodową siecią LAN), z którą jest połączone urządzenie iPhone lub iPod touch.

HEOS zapewnia transmisję strumieniową muzyki z ulubionych źródeł muzycznych online

HEOS app operation DNP800NE

Bezprzewodowy system dźwięku multi-room pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu Twojego domu. Wykorzystując istniejąc sieć domową oraz aplikację HEOS App (dostępną na urządzenia iOS, Android oraz Amazon), możesz odkrywać, przeglądać i odtwarzać muzykę z własnej biblioteki muzycznej lub z wielu usług transmisji strumieniowej muzyki online.

Jeżeli do tej samej sieci podłączono wiele urządzeń HEOS, urządzenia HEOS mogą zostać zsynchronizowane do odtwarzania tej samej muzyki na wszystkich urządzeniach symultanicznie albo różnej muzyki na osobnych urządzeniach HEOS.

Funkcja wyboru wzmocnienia wzmacniacza dla słuchawek

Urządzenie jest wyposażone w funkcję wyboru wzmocnienia o trzech poziomach, które można przełączać odpowiednio do charakterystyki podłączonych słuchawek.

Wyposażone w analogowe złącza zmiennego wyjścia audio (VARIABLE)

Oprócz standardowych analogowych złączy stałego wyjścia audio (FIXED), to urządzenie zostało wyposażone w analogowe złącza stałego wyjścia audio (VARIABLE), które umożliwiają regulację głośności wyjścia sygnału audio opisywanego urządzenia. Mogą być podłączone do wzmacniacza mocy w celu regulacji głośności.

3-wierszowy wyświetlacz OLED (Organic Light Emitting Diode)

Posiada funkcję automatycznego trybu czuwania, która redukuje pobór mocy

powrót do góry